Kontakt i Dane Dodatkowe

Witajcie!

Na początek chciałabym powiedzieć, że nie mam Twittera i każdy, kto chciałby być informowany o nowych rozdziałach może podać mi swojego maila lub po prostu regularnie tu zaglądać, by sprawdzić, czy nie pojawiło się coś nowego. Ja wiem, że moje małe dzieło to nie jest jakaś najwyższa półka ani twórczość najwyższych lotów, ale mimo to zdecydowałam się pisać, raz, że dla samej przyjemności pisania, a dwa, że chciałabym znać opinię innych o tym, co robię. Mam nadzieję, że to opowiadanie się wam spodoba i nie rozczaruje was. I oczywiście proszę o komentarze, dla was to niewiele, dla mnie wszystko. Bo jaki jest sens umieszczania swoich tekstów w Internecie, gdy nie ma dla kogo tego robić? Pozdrawiam wszystkich, którzy zechcieli to przeczytać
                                                               Rochelle <3

Rozdziały

Jeśli chodzi o to, kiedy lub w jakich odstępach czasu będą pojawiały się nowe rozdziały, to mam parę rzeczy do powiedzenia w tej sprawie:
 - Nowe rozdziały będą dodawane co ok. ? dni, chyba że akurat dopadnie mnie szczególnie duża wena i uda mi się napisać rozdział szybciej. 
 - Oczywiście mogą zdarzyć się też sytuacje, w których przez jakiś czas nie będę nic dodawać ze względu na np. wyjazd, chwilowy brak Internetu, problemy z komputerem, nauka, itd., dlatego też postanowiłam umieścić tu listę planowanych nieobecności.

Planowane nieobecności

Zapewne będą się regularnie pojawiać. Niestety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz